Jokių patarimų dėl investavimo

Šioje svetainėje pateikta informacija nėra patarimai dėl investavimo, finansiniai patarimai, prekybos patarimai ar bet koks kitas patarimas, todėl jūs neturėtumėte taip traktuoti šios svetainės turinio. POP.LT nerekomenduoja jums pirkti, parduoti ar laikyti kriptovaliutų. Prieš priimdami bet kokius investicinius sprendimus turite atlikti išsamius tyrimus ir pasitarti su savo finansų patarėju.

Informacijos tikslumas

POP.LT stengiasi užtikrinti šioje svetainėje pateiktos informacijos tikslumą, tačiau neprisiima jokios atsakomybės už trūkstamą ar neteisingą informaciją. „POP.LT“ pateikia visą informaciją tokią, kokia yra. Jūs turite suprasti, kad naudodamiesi bet kokia čia publikuojama informacija rizikuojate.

Informacijos pateikimas svetainėje yra automatizuotas

Dalis informacijos svetainėje yra automatizuota ir atvaizduojama programinio kodo pagalba, dėl to negalime būti atsakingi už trečiųjų šalių pateiktą informaciją: naujienas ar reklaminius informacinius blokus mūsų svetainėje. Informacijos atvaizdavimas mūsų svetainėje nėra POP.LT patvirtinimas, garantija ar rekomendacija. Prieš nuspręsdami naudotis mūsų ar trečiųjų šalių paslaugomis, atlikite savo išsamius tyrimus, patikrinkite informaciją ir atlikite savo analizę, pasikonsultuokite su savo finansiniu patarėju.

POP.LT gali gauti atlygį už nuorodų paspaudimus ar tiesiog jų atvaizdavimą. Šis atlygis gali būti pinigų arba paslaugų forma. Jei atliksite veiklą, susijusią su nuorodos paspaudimų, suprantama, kad POP.LT gali gauti atlygį tam tikra forma. Pavyzdžiui, jei spustelėjus nuorodą ar prisiregistravus prie mūsų rekomenduojamos biržos, už tai galimai mes galime gauti atlygį.